Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 4 ul. Świętokrzyska 23, 80-180 Gdańsk
Powrót
Kiermasz Świąteczny w Przedszkolu Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 4 / 2020-12-03

Kiermasz Świąteczny w Publicznym Pozytywnym Przedszkolu nr 4 oraz Pozytywnym Żłobku nr 2 w Gdańsku

odbędzie się

14-15 XII 2020 r. w godzinach 15:00-17:00

przy Sekretariacie w Przedszkolu.

Zapraszamy do udziału w kiermaszu świątecznym w naszym Przedszkolu i Żłobku, na którym będą wystawione do zakupienia za symboliczne kwoty ozdoby świąteczne wykonane przez Dzieci i Nauczycielki na zajęciach oraz wspólnie przez Dzieci i Rodziców.

*Z uwagi na pandemię, kiermasz będzie miał charakter symboliczny, zorganizowany w przestrzeni wyłącznie przy wejściu do placówki. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, zachowania dystansu społecznego, zakrywania ust i nosa oraz dezynfekowania rąk przed wejściem do przedszkola.

*Zachęcamy Rodziców, Opiekunów do wykonania razem z Dziećmi ozdób świątecznych, oraz kartek świątecznych, które można byłoby przeznaczyć na kiermasz, także do udziału w organizacji kiermaszu (można zgłaszać chęć pomocy u Wychowawców).

*Celem kiermaszu świątecznego, w porozumieniu z Radą Rodziców jest zbiórka funduszy na dofinansowanie do zakupu pomocy do pracy z Dziećmi dla Logopedy w Przedszkolu.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych Rodziców do współpracy przy przygotowaniach do kiermaszu oraz uczestnictwa w tym wydarzeniu :)